Please assign a menu to the primary menu location under menu
screenshot_2016-12-05-19-06-10-1
MODELING

Imprezowe stylizacje na krakowskieszafiarki.pl

Przyszedł czas na sesje modowe! 24 listopada razem z Izą, Klaudią i Marzką pracowałyśmy przy sesji andrzejkowej na stronę krakowskieszafiarki, choć tak naprawdę stylizacje tam przedstawione nadają się też na inne okazje i imprezy. Lubię sesje, gdzie współpracuję nie tylko z fotografem, ale też z wizażystką i stylistką, ponieważ wtedy wszystko jest dopracowane i zapięte na ostatni guzik.

Wybrałam dwie stylizacje, które najbardziej przypadły mi do gustu:
1. Elegancka propozycja, którą rozświetlają dodatki, a całość prezentuje się bardzo kobieco. Bardzo dobrze się czułam w takim zestawieniu, bo to coś co sama chętnie bym ubrała na jakieś wyjście. Kombinezon jest świetną alternatywą dla typowej spódnicy, dzięki któremu możemy poczuć się swobodniej, a mocne smoky eyes dodają charakterku.

Imprezowe stylizacje

Imprezowe stylizacje

Imprezowe stylizacje

2. Lata 80s. W takiej stylizacji widziałam się pierwszy raz, a na zdjęciach, wtedy jeszcze udostępnionych tylko na krakowskichszafiarkach, sama siebie nie poznałam… Naprawdę, weszłam na post, stwierdziłam, że to przecież nie jest sesja ze mną i szukałam tej właściwej! Przy drugiej próbie załapałam, że to jednak ja. To idealne zestawienie na imprezy tematyczne! Jest to całkowite przeciwieństwo poprzedniej stylizacji, a podoba mi się tak samo mocno.

Imprezowe stylizacje  Imprezowe stylizacje

 

Zdjęcia: Izabela Adamczyk
Wizaż: Klaudia Mendyk
Stylizacja: Marzka Szabla

 

 

 

Zapraszam na mój instagram!