Please assign a menu to the primary menu location under menu
kobieta i mężczyzna
MODELING

Sesja zdjęciowa – „Kontrasty”

Następny, po małej przerwie, wpis z serii modelingowej, czyli sesja zdjęciowa „Kontrasty”, nad którą pracowaliśmy na początku grudniu w Krakowskiej Szkole Artystycznej. Dla mnie było to bardzo ciekawe doświadczenie ze względu na obecność trzech fotografów i wspólne pozowanie z drugim modelem, czego jeszcze nie robiłam do tego czasu.

sesja zdjęciowa kontrasty
fot. Jakub Kolbusz

Pozowanie w dwie osoby jest na pewno trudniejsze niż samemu. Pomijając już fakt, że oboje musimy dobrze wypaść na jednym ujęciu, bo ważniejsze moim zdaniem jest samo zbudowanie relacji, pewnej historii na zdjęciu. Ta cała gra emocji między modelami pozwala przyjrzeć się fotografii z innej perspektywy. Myślę, że ja i Indrajeet dobrze sobie z tym poradziliśmy. Jedynym problemem było rozśmieszanie się, gdy czekaliśmy na pstryk analoga. To coś jak zabawa „kto się pierwszy zaśmieje” 😀

sesja zdjęciowa "kontrasty"
fot. Jakub Kolbusz
fot-jakub-kolbusz-3
fot. Jakub Kolbusz
fot. Angie Szymańska

 

Bardzo bym chciała, żeby tego typu wpisy pojawiały się częściej, ale nie ze wszystkich sesji da się stworzyć cały post, no i przychodzi ten straszny czas w roku… sesja (nie, nie zdjęciowa :D). Styczeń będzie miesiącem nauki i egzaminów, także wszystkim innych studenciakom życzę powodzenia!

    1 Comment