Please assign a menu to the primary menu location under menu
świąteczne pierniki
LIFESTYLE

SOBOTA DZIEŃ KOTA – polecajki #2

W końcu wolne! Ja już z pełnym brzuchem, po wigilijnej kolacji, zabieram się za sobotni, koci post. Dzisiaj będzie krótko i zwięźle, aby móc ten dzień jak najdłużej spędzić w rodzinnym gronie. Przy tej okazji chciałabym życzyć wszystkim wesołych, pełnych miłości świąt; czasu na odpoczynek i dużo miejsca na te wszystkie pyszności! 😉

1. Miałam zrobić drugą część wegeświąt, jednak skoro już wigilia wypadła w sobotę, zdecydowałam się wrzucić zdjęcia tutaj. Oczywiście nie mogło się obyć bez piernika – kota oraz piernikowego, nieco zmodyfikowanego wysokomierząc. Wykonanie nie moje, a tej zdolniejszej manualnie siostry.

świąteczne pierniki

2. Zapraszam do obejrzenia trzeciej stylizacji na krakowskich szafiarkach: mała czarna w stylu glamour. Dodana już ponad dwa tygodnie temu, a ja dopiero teraz sobie przypomniałam, że jeszcze jej nigdzie nie udostępniałam.

3. Wraz z końcem roku kolejne podsumowanie od Tomka czyli: Dziewiąta edycja najważniejszego i najpopularniejszego rankingu prowadzonego od 2009 r.  Złota, srebrna i brązowa dziesiątka najbardziej wpływowych blogerów Polski oraz galeria wschodzących gwiazd blogosfery.

4. Galeria najlepszych fotografii 2016 roku według magazynu National Geographic.

5. Co do muzyki to ostatnio w moich słuchawkach bez przerwy gości Tom Rosenthal, o którym dowiedziałam się dzięki vlogowi Lojournal. Uwielbiam jego głos i piękne, rysowane teledyski.